Hakkımızda

Starbor Antalya olarak hakkımızda bilinmesi gerekenleri bu sayfada sizlerle paylaştık. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, çatı yalıtımı gibi hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında her şey bu sayfada.

borlu yalıtım

Sunduklarımız

Kaliteli İşçilik

Yalıtım sektöründeki tecrübemiz doğrudan işçilik kalitemize yansıyor. Tüm yapılan yalıtım işlemleri özenle yapılıyor. 

Fiyat/Performans

Starbor ürünleri birinci sınıf olmasına rağmen en uygun fiyat ile sizlere sunuluyor. Hem ekonomik hem performanslı!

Sektör Tecrübesi

Starbor, borlu yalıtım konusunda sektöründe lideri olmakla beraber yılların tecrübesi ile tüm yalıtım sektörünü domine ediyoruz. 

Kaliteli Ürünler

Kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf olup ısı, ses ve çatı yalıtımı için oldukça iyi bir seçenektir.

Hakkımızda

Starbor 15 senelik sektör tecrübesiyle borlu yalıtım teknolojisinin öncülerindendir. Sektörün lideri olmasıyla beraber 2019 senesinde tamamen yerli ve milli imkanlar ile Starbor üretim tesisi açılmıştır. Bu tesisin yıllık 100 bin m³’lük üretim kapasitesi bulunmaktadır. 

Starbor kalitesini ispatlamış ve tüm resmi izin, tescil belgelerini almayı başarmıştır. Sektörün en büyük markası olmaktan ve bu tecrübeyi müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyon
Ülkemizdeki bor kaynaklarının kullanımını yaygınlaştırmak, geri dönüşüme önem vererek çevreye ve insan duyarlı ürünlerin kullanımını arttırmak ve istihdam sağlamaktır. 

Vizyon
Milli servetimiz olan bor madenlerinin daha fazla kullanılmasını sağlamak, yalıtım sektöründe yerli ve milli ürün kullanımını yaygınlaştırmak ve ülkemizin enerji kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlamaktır. 

Tarihimiz

Starbor 2006 senesinde hizmet vermeye başladı. Kısa sürede Türkiye’nin bir çok yerinde bayiye ulaştı.

Yalıtım Bilgisi

Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini en kaliteli şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Ekipman Kalitesi

Borlu yalıtım için en önemli detaylardan bir tanesi ekipman seçimidir. Starbor ailesi olarak en kaliteli ekipmanlar ile hizmet veriyoruz.

Kalite Kontrol

Isı yalıtımı sürecinde tüm ısı kaçağı olabilecek noktaları tespit ediyoruz. Termal kameralar ile küçük kaçakları gözlemliyoruz. 

Kaliteli Sarf Malzeme

Tüm yalıtım malzemelerini birinci sınıf seçiyoruz. Üstün ısı, ses ve çatı yalıtımı için hiçbir malzemeden kaçınmadık ve ekipmanlarımız için en iyi malzemeleri ürettik.

Ürün Kalitesi

Piyasada yer alan kalitesi düşük ürünleri kullanmıyoruz. Tamamen kendi fabrikamızda üretmiş olduğumuz kaliteli yalıtım malzemelerini kullanıyoruz.

Starbor Yalıtım İçin Bize Ulaş

Starbor Antalya olarak ekibimizin özel izolasyon, yalıtım hizmetlerinden yararlanmak için anında bize ulaş ve avantajlı hizmetlerden hemen yararlan.